Florbal shop

Kupovat florbalové není nic složitého, jelikož aktuální nabídka na našem trhu je natolik obsáhlá, že si vybere každý. A to ať už jsme hráčem v poli, nebo brankářem, který potřebuje vybavení specifičtější. Kvalitní florbal shop však uspokojí potřeby obou daných hráčů a umožní jim se na daný druh sportu velmi dobře vybavit. Pokud s florbalem začínáte, pojďte se společně podívat na to, na co byste neměli zapomínat.

Co tvoří základ výbavy?

To hlavní, bez čeho se žádný hráč florbalu samozřejmě neobejde, je správné oblečení. Zde stačí klasické tričko a šortky, stejně jako kvalitní sálová obuv. I to by měl správný florbal shop nabídnout svým zákazníkům. Nyní se ale už dostáváme k hlavnímu sortimentu, kam samozřejmě patří florbalové hole. Ty je třeba vybírat jak podle délky, tak i podle zahnutí čepele, materiálu, nebo tvrdosti. S holí souvisí také míčky a tím je kompletní výbava hráče hotová.

Brankáři mají svou výbavu o trochu jinou, jelikož ti potřebují jenom specielní ochranné oblečení a brankářskou helmu. Hokejka, lapačka a nic podobného ve florbale není.

Hodí se také doplňky

Na co by žádný florbal shop neměl zapomínat, to jsou také četné doplňky, které můžeme využít. Ať už to jsou třeba lahve na vodu, potítka, nebo třeba náhradní prvky. To hlavní, co ale do sekce doplňků spadá, jsou však různé vaky a tašky, které se hodí jak na naše oblečení, tak samozřejmě i na naši hokejku a míčky. Vše nám umožní snadný přenos všeho potřebného z domu do tělocvičny a zpět.

Jsou značky, které dominují

Stejně jako každý jiný sport, i florbal má své jasně dominující značky, na které by se měl správný florbal shop. Pokud pomineme klasické sportovní, jsou s florbalem přímo spjati výrobci, jako Exel, Jadberg, Unihoc nebo Salming. S takovými rozhodně nic nezkazíte, jelikož jsou zárukou skutečné kvality a profesionality.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.